Usługi

Usługi

Jesteśmy firmą, która naprawdę stawia na ludzi!

Marquette bierze na siebie całość wyzwań związanych z potrzebami kadrowymi, odciążając firmy od A do Z – właśnie tym zajmujemy się najchętniej. Oferujemy optymalne rozwiązanie niezależnie od tego, czy trzeba znaleźć fachowy personel, organizację czy też zakwaterowanie. Obrazu całości niech dopełni fakt, że jesteśmy uznaną firmą oferującą praktyki i staże w ramach praktycznego szkolenia zawodowego.

 

Usługi

Delegowanie pracowników

Przestań zaprzątać sobie głowę bezustannym poszukiwaniem odpowiednich pracowników i pozwól, by zajęła się tym firma Marquette. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanego personelu, pasującego do danego stanowiska.
Więcej na temat delegowanie pracowników
Delegowanie pracowników
Usługi

Zakwaterowanie

Pragną Państwo zapewnić zagranicznym pracownikom tymczasowym optymalne warunki życia i pracy? Marquette dba o uczciwość i przejrzystość nawet w najdrobniejszych detalach.
Więcej na temat Zakwaterowanie
Zakwaterowanie
Usługi

Możliwość rozwoju

Przykładamy ogromną wagę do satysfakcji zawodowej naszych pracowników tymczasowych. Dbamy, by pozostawała wysoka, bezustannie oferując możliwości rozwoju w branży.
Więcej o naszych możliwościach rozwoju
Możliwość rozwoju
Uslugi

Transport

Praca w innym kraju nie zawsze jest łatwa. Bo jak dojechać do pracy, skoro do Holandii przyjeżdża się autobusem? Albo samolotem? A nie masz do dyspozycji własnego samochodu w Holandii?
Transport