Wychodzimy poza samą pracę

Idealne dobieranie pracodawcy i pracownika – oto zadanie dla Marquette! Oferujemy zmotywowaną, wykwalifikowaną kadrę spełniającą każdą potrzebę. Zapewniając rozwiązania w zakresie personelu na (techniczne) stanowiska produkcyjne w rozmaitych sektorach, odciążamy zarówno pracodawców, jak osoby szukające pracy. Koncentrujemy się przy tym głównie na regionie Twente.

Z troski o dobre samopoczucie naszych pracowników nie ograniczamy się wyłącznie do pośrednictwa pracy. Już od 2005 roku zapewniamy kompleksową odpowiedź na potrzeby kadrowe naszych klientów, organizujemy zakwaterowanie dla zagranicznych pracowników i oferujemy praktyczne szkolenie zawodowe. Naszym priorytetem jest motywacja, wiedza fachowa i profesjonalizm, co jasno przejawia się w naszym nakierowanym na osobiste relacje stylu pracy i wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Win - winsituatie

Dobrze traktujemy naszych pracowników, zatem pracownicy dobrze traktują naszych zleceniodawców

Nasz zespół

Przedstawiamy naszych specjalistów

Jako Marquette budujemy pozytywne relacje z osobami, z którymi pracujemy na co dzień: pracownikami, zleceniodawcami i kandydatami do pracy. We współpracy z zespołem złożonym z ambitnych profesjonalistów oferujemy jakość wszystkim naszym klientom! Chcą Państwo dowiedzieć się, kim jesteśmy i w jaki sposób to robimy?
Przedstawiamy naszych specjalistów
Przedstawiamy naszych specjalistów