Spawacz ręczny
Praca w Marquette

Spawacz ręczny

Z doświadczeniem Vriezenveen 12,60 euro brutto/h, , nie licząc dodatków za pracę w godzinach nadliczbowych i pracę w systemie zmianowym

Informacje o zleceniodawcy

Ten zleceniodawca Marquette oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości produktów z blachy wytwarzanych głównie w średniej długości seriach produkcyjnych. Innowacyjne techniki tłoczenia głębokiego, cięcie laserowe i spawanie m.in. produktów głęboko tłoczonych, malowanie proszkowe i montaż końcowy – wszystko to dzieje się wewnętrznie.

Klient posiada wszelkie niezbędne certyfikacje, w tym certyfikat ISO-9001, spełnia wymagania jakości co do spawania z normy ISO 3834-2 i normy zarządzania środowiskowego ISO-14001.

Opis stanowiska

Jako spawacz ręczny przygotowujesz i wykonujesz prace spawalnicze w oparciu o polecenia i/lub instrukcje zgodnie z wymogami jakości i bezpieczeństwa. Uwzględniasz przy tym rodzaj poddawanego obróbce materiału oraz technikę spawania MIG/MAG. W razie potrzeby produkty są szlifowane i wykańczane. Oczywiście ważna jest także umiejętność czytania rysunków i wykonywania prac zgodnie z rysunkami. Każda spawana część jest rejestrowana w systemach, dlatego na tym stanowisku wymagana jest podstawowa umiejętność obsługi komputera. Ponadto aktywnie zastanawiasz się nad możliwościami usprawnienia pracy działu.