Operator techniczny spawarki
Praca w Marquette

Doświadczenie Średnie/zawodowe Almelo 15,00 - 16,50
Informacje o kliencie

Jest liderem w dziedzinie wyrobów ze zbrojenia stalowego oraz paneli ogrodzeniowych. Efekt ciężkiej pracy, spojrzenia nieustannie skierowanego do przodu i oczywiście wiedzy, doświadczenia i kunsztu. Ale tym, co nas wyróżnia jeszcze bardziej, jest nasza integralna jakość. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nadal możemy oferować to, co najlepsze. Pod względem obsługi, szybkości, orientacji na rozwiązania i partnerstwa. Ale także pod względem zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i warunków pracy.

Opis stanowiska

Operator techniczny spawarki spawa druty ze stali konstrukcyjnej oraz wyroby z drutu ze szpul i/lub prętów.

  • Obsługa wszystkich maszyn spawalniczych,
  • Zgrzewanie drutu na początku nowej szpuli za pomocą urządzenia do zgrzewania doczołowego,
  • Umieszczanie pełnych i usuwanie pustych rolek za pomocą suwnicy,
  • Monitorowanie błędów w procesie produkcyjnym i stosowanie się do poleceń Pracownika Działu Jakości,
  • Samodzielne usuwanie usterek

Wymagania
  • Doświadczenie
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka Holenderskiego lub Angielskiego
  • Samodzielność
Oferujemy
  • Praca w systemie 5cio zmianowym
  • Stawka 15,00 - 16,50 bruto + dodatki
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zakwaterowanie i transport do pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem naszego biura