Monter Aebi Schmidt
Praca w Marquette

Monter Aebi Schmidt

Z doświadczeniem Średnie wykształcenie zawodowe Holten 14,48–16,60 euro brutto/h łącznie z rekompensatą za skrócenie czasu pracy, nie licząc dodatków za pracę w godzinach nadliczbowych lub pracę w systemie zmianowym

Informacje o naszym zleceniodawcy

Aebi Schmidt Nederland należy do międzynarodowej grupy Aebi Schmidt Groep zatrudniającej ok. 1300 osób. Grupa jest globalnym dostawcą produktów z dziedziny odladzania, odśnieżania, utrzymania dróg oraz sprzętu do terenów zielonych i parków. Aebi Schmidt Nederland ma siedzibę w Holten, gdzie odbywa się projektowanie i produkcja sprzętu do odladzania. Kulturę organizacyjną Aebi Schmidt można opisać jako rzeczową, solidną i ukierunkowaną na wyniki. Firma przywiązuje dużą wagę do poszczególnych pracowników, a przełożony motywuje do wejścia na wyższy poziom!

Opis stanowiska

O 7:15 rano wchodzisz do siedziby Aebi Schmidt i ze świeżą energią rozpoczynasz nowy dzień. Wkładasz rzeczy do swojej osobistej szafki, tak aby o 7:30 w odzieży roboczej i gotowości być już na stanowisku pracy. Może ono znajdować się na linii produkcyjnej, przy montażu części lub na XP Dock. Z tygodniowej listy zadań wiesz już, czym będziesz się dzisiaj zajmować. Super! Dziś zaczynasz od posypywarki zawieszanej Syntos. Jako monter w Aebi Schmidt możesz zajmować się zbiornikami górnymi posypywarki, jednak być może wykorzystasz swoją wiedzę i doświadczenie podczas montażu zasilania. Prace są zróżnicowane, także pod względem technicznym. W każdym wypadku jesteś odpowiedzialny za swoje miejsce pracy i wykonywane zadania. Wspólnie z innymi pracownikami składasz pełnowartościową maszynę, która opuszcza linię produkcyjną gotowa do użycia. Świetna sprawa!